Hub'ı Gezin

Mekanı keşfedin

Yıldızevler Mahallesi Kişinev Caddesi 10 numarada bulunan Impact Hub Ankara, kendi bahçesi içinde, 6 kata yayılan yaklaşık 800 m2’lik bir çalışma alanı sunuyor. Kat yerleşimleri ve dekorasyon, binada üst katlara çıktıkça sessizleşen, ferah ve samimi bir ortak çalışma deneyiminin yanı sıra etkinlik  ve toplantı salonları, online görüşme odaları, yoga ve meditasyon alanları, dinlenme köşeleri, kuzine, bahçe ve terasıyla üyelerine üretken ve “iyi” hissedecekleri bir mekan sağlıyor. Mekanda üretilen atık ve yaratılan emisyonu en aza indirgemek için tercih edilen mimari ve elektronik altyapı çözümleri ile tüketim kalemlerine özen gösteriliyor.

Ortak Çalışma Alanları

Günboyu toplulukla yanyana çalışabileceğiniz Ortak Çalışma Alanlarında dinlenme köşeleri, mutfak/içecek noktaları, tuvaletler, açılabilir pencereler, balkonlar ve bahçe alanlarına erişim sayesinde ferah, aydınlık ve enerjik bir atmosferde zaman geçirebilirsiniz. “Çok sessiz” ile “Makul ses düzeyi” arasında değişen sessizlik seviyelerine sahip ortak çalışma alanlarında, üyeler ister sabit bir masada, isterlerse de farklı farklı masalarda çalışabiliyorlar.

Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik

Etkinlik Alanları

Geleneksel otel salonlarından farklı bir seçenek arayanlar için tasarlanan etkinlik alanları ferah, kullanışlı ve ilham verici. Mütevazı görünümünün arkasında sunduğu modüler çözümlerle konferans, atölye ya da kokteyl gibi farklı etkinlikler için en uygun hale dönüşebiliyor. Tüm salonlarda temiz hava sirkülasyonu, sunum altyapısı ve servis mutfağı sağlanırken, giriş katta yer alan Ana Etkinlik Salonu’nda ek olarak sahne, ses sistemi, kademeli aydınlatma, havalandırma, bahçe erişimi, çocuk bakım odası ve engelli tuvaleti gibi imkanlar sunuluyor.

Kataloğu İncele
Form Doldur

Toplantı Alanları

Ekip toplantıları, eğitimler, yönetim kurulu toplantıları gibi farklı etkinlik tiplerine özel hazırlanmış salonlarda modüler tasarımlar sayesinde 20 kişiye kadar katılımcı ağırlayabilirsiniz. Toplantı Alanları projeksiyon, ses sistemi gibi sunum ve gösterim altyapısına uygun şekilde tasarlandı.

Toplantı Üyelikleri
Form Doldur

Mikro Ofisler

2. ve 3. katta yer alan toplam 5  mikro ofis 2-8 kişilik ekipleri ağırlayabiliyor. Tüm ofislerde temel mobilya ve ekipmanlarla yer alırken, aynı zamanda özelleştirilebilir alanlar da sunuyor. Açılır pencereleri ile aydınlık ve rahat bir çalışma alanı sağlıyor. Ortak çalışma alanlarıyla yanyana konumlanan ofisler, toplulukla etkileşimi ve işbirliğini teşvik ediyor.

Üye olun
Kataloğu İncele

Her bir katı alternatif ihtiyaçları karşılayacak şekilde düzenlenen mekanda mutfak, kütüphane, dinlenme alanları, yoga meditasyon alanı, bahçe, online toplantı odaları gibi bir çok ortak yaşam alanı bulunuyor. Bu alanlar tüm üyelerin kullanımına açık şekilde hazırlandı.

Mutfak

Dinlenme Alanları

Kütüphane

Zen Odası

Bahçe

Kuzine

Online Toplantı Odaları

Günlük Çalışma Odaları