Yakından Tanıyın

Küresel Etki Topluluğu

Impact Hub Ankara bir sosyal girişim. Dünya çapında 100’den fazla merkezde etki odaklı girişimciler, yenilikçiler ve yaratıcılardan oluşan bir topluluk olan Küresel Impact Hub Ağının üyelerinden biri.

Ortak çalışma alanları, etkinlik ve toplantı salonları gibi mekansal olanaklar sunmanın yanı sıra sosyal girişimcilik ve sosyal inovasyon destek programları, araştırma ve kapasite geliştirme projeleri, eğitim ve danışmanlık gibi ekosistem ve topluluk geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz. Bu faaliyetleri kendi ekibimizin yanı sıra diğer sosyal girişimciler ve akran kuruluşlar, kamu, özel ve sivil toplum sektörlerinden ilgili uzmanlar ve tüm dünyadan Impact Hub üyelerinin oluşturduğu geniş bir topluluğun desteğiyle geliştirip uyguluyoruz. 

Impact Hub Ankara, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı (TSGA), Etki Yatırımı Danışma Kurulu (EYDK), Sosyal Değer Türkiye (Social Value Türkiye), Tech To The Rescue ve Catalyst 2030 üyesi. Impact Hub Küresel Ağı’nın Politika Geliştirme Görev Gücünde (Policy Task Force) yer alıyor.

Ağ ve Platfromlar

Paylaşımlı ofis, toplantı ve etkinlik alanı imkanları sunan Impact Hub Ankara, aynı zamanda birlikte öğrenmenin, ilham veren karşılaşmaların ve işbirliği fırsatlarının yaratılacağı bir ortak üretim alanı. Bu küresel etki topluluğunun Ankara ayağının bir parçası olmak isteyenler için aşağıda daha fazla bilgi alacağınız seçenekler yer alıyor, keyifli gezmeler.

Ekiple Tanışın
Üye Olun
Hub’ı Gezin
Etkinlik Yapın