Sıkça Sorulan Sorular

Impact Hub Ankara nerede?

Çankaya’da, Yıldızevler mahallesi Kişinev Caddesi No:10’da. Divan Otel’in tam karşısında.

Impact Hub Ankara ne zaman açıldı?

Impact Hub Ankara mekanı 1 Kasım 2022’de açıldı.

Impact Hub Ankara ile birlikte program geliştirebilir miyiz? Hangi konularda ortak etki yaratabiliriz?

Elbette. Impact Hub Ankara olarak Türkiye’de ve özellikle de Ankara’da sosyal inovasyonun  geliştirilmesini ve sosyal girişimcilik ekosisteminin güçlendirilmesini amaçlıyoruz. Bu amaçla, program odaklarımızı belirlerken ekosistemin tamamını geliştirebilecek konuları ve aktörleri hedefledik. Ayrıca Ankara’nın ihtiyaçlarını ve kendi bilgi birikimlerimizi dikkate aldık. Neticede ekosistemin ihtiyaçlarıyla ve gelecekte yönelmesini doğru bulduğumuz yerle uyumlu olan ve bizim en çok etkiyi yaratabileceğimiz alanları odak alanlarımız olarak belirledik.

Odak alanlarımız altında birlikte neler yapabileceğimizi görüşmek ve çalışmalarımızla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bize yazın.

Üyelik paketlerinin fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Herhangi bir indiriminiz olacak mı?

Bireysel, kurumsal, toplantı ve uzaktan üyelik gibi farklı seçenekler hakkında bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Impact Hub İstanbul ile Impact Hub Ankara’nın bir ilgisi var mı?

Evet. Impact Hub İstanbul da Impact Hub Ankara gibi global Impact Hub Network’un bir üyesi ve aynı zamanda da Impact Hub Ankara’nın ortağı.

Impact Hub Ankara’da ofisimiz olması için ne yapmamız gerekiyor?

Impact Hub Ankara’nın bir paylaşımlı ofisten öte, profesyonel ekibi ve kullanıcılarının birlikte ürettiği bir topluluk olması için çalışıyoruz. Topluluğumuza nasıl katkıda bulunabilirsiniz daha iyi anlayabilmek, ihtiyaçlarınızı öğrenmek ve ayrıntılı bilgi vermek için bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Sosyal girişim ne demek?

Toplumsal ve/veya çevresel bir soruna yenilikçi bir çözümle yanıt vermek için kurulmuş, kar edebilen ancak elde ettiği karı öncelikli olarak amacına yatıran girişimler sosyal girişimlerdir.

Sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz yer sağlar mısınız?

Herhangi bir programımızın katılımcısı olmadığı sürece kullanıcılarımıza ücretsiz yer sağlayamıyoruz.

Impact Hub Ankara’nın bir paylaşımlı ofisten öte, profesyonel ekibi ve kullanıcılarının birlikte ürettiği bir topluluk olması için çalışıyoruz. Topluluğumuza katkı sağlayacak kişi ve kurumların aramıza katılabilmesi için fiyatlarımızı sosyal etki odaklı çalışan birçok aktör için erişilebilir tutmaya gayret ediyoruz. E-posta adresinizi bize iletebilirseniz, sizinle açılışımız öncesinde avantajlı fiyatlarımızı paylaşabiliriz.